(nr 14-15) Pokój 4(5)-osobowy z łazienką Studio Rodzinny, willa Stachoniówka 2WiFi

WiFi

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Parking darmowy

Parking darmowy

Lodówka

Lodówka

Balkon

Balkon

Czajnik

Czajnik

Willa Stachoniówka 2 - dwa pokoje: 2 os. i 2 (3) os. z łazienką (toaleta, kabina natryskowa, umywalka) i tv led 32 cale w jednym pokoju, tv led 26 cali w drugim pokoju. Każdy pokój posiada balkon. W przedpokoju ponadto znajduje się lodówka, czajnik, sztućce, kubki, zestaw do przygotowania kawy i herbaty.  W jednym pokoju znajduje się 1 łóżko podwójne + 1 łóżko pojedyncze a w drugim 2 łóżka pojedyncze. Zapewniona pościel oraz ręczniki + mydło do rąk.

W pokojach znajduje się centralne ogrzewanie, zasięg sieci wi-fi (internet bezpłatny). W łazience gorąca woda 24 h. na dobę.

Pokoje czyste i zadbane w góralskim klimacie. Drewniana boazeria na ścianach.

Na wyposażeniu pokoi ponadto: szafa, szafka, stolik, krzesła, lampka nocna.
Do wyłącznej dyspozycji jest również oddzielona i zamykana część korytarza na poddaszu i klatki schodowej do niego prowadzącej - 100% prywatności - całe poddasze do wyłącznej dyspozycji!

Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem (wszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków), w tym: lodówki, czajnik bezprzewodowy, kuchnia gazowa, kuchenka mikrofalowa, sztućce i naczynia, zlewozmywak itd.

Na II piętrze, znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny, również z pełnym wyposażeniem, podobnie jak w kuchni na parterze. Dodatkowo kuchenka indukcyjna.

UWAGA: Zamówione posiłki (śniadania, obiadokolacje) wydajemy w sąsiednim budynku willi Stachoniówka.

Pokoje

Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja