Willa Stachoniówka 2 - całe piętro 1, łącznie 5 sypialni dla max. 13 osób.Cały domek do wyłącznej dyspozycji. W czasie kiedy będzie dokonana rezerwacja, w budynku nie będzie żadnych innych Gości!

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Pralka

Pralka

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Żelazko

Żelazko

Lodówka

Lodówka

Mikrofalówka

Mikrofalówka

Opiekacz, toster

Opiekacz, toster

Balkon

Balkon

Czajnik

Czajnik

W tej ofercie proponujemy Państwu wynajęcie całego piętra w Stachoniówce 2 (pierwsze piętro). Jest to opcja dla max. 13 osób. Łącznie do dyspozycji Gości będzie 5 sypialni ( 2 x 2 os oraz 3 x 3 os). W każdym pokoju znajduje się oddzielna łazienka do wyłącznej dyspozycji oraz tv. W ramach pobytu do wyłączonej dyspozycji Gości będzie kuchnia, sala zabaw dla dzieci, sala ping-pong i piłkarzyki, pralnia i suszarnia.

Jest to oferta na okres niskiego sezonu.

 

Pozostałe piętra w budynku będą niezamieszkane.

 

Super propozycja dla dużej rodziny, znajomych, którzy chcą spędzić czas w Zakopanem w komfortowych, kameralnych warunkach bez innych Gości - praktycznie całe piętro oraz parter do wyłącznej dyspozycji. Na parterze znajduje się kuchnia, sala zabaw, sala ping-pong oraz piłkarzyki oraz pralnia i suszarnia.

Brak limitów odnośnie zachowania ciszy nocnej oraz godzin wejścia, wyjścia z budynku - będziecie Państwo jedynymi osobami które przebywają podczas Waszego pobytu w budynku.

 

Zapraszamy!

Pokoje

Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja